Doprava

1. Zásilkovna : 79,- Kč  (max. hmotnost zásilky 4,5 kg)

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů Zásilkovna.cz si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Pokud je výdejní místo zásilkovny obsazené nebo uzavřené, zásilka je přesměrována do nejbližší pobočky zásilkovny. Zásilkovna.cz má limit 4,5 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 4,5 kg.

2. Zásilkovna domů : 99,- Kč  (max. hmotnost zásilky 4,5 kg)

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována společností Zásilkovna.cz. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka uložena na nejbližším výdejním místě Zásilkovny. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 4,5 kg. Upozorňujeme, že pokud se řidiči Zásilkovny nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě Zásilkovny a nebude již znovu doručována.

3. PPL ParcelShop : 120,- Kč

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je pro Vás připraveno přes 2000 výdejních míst smluvního partnera společnosti PPL ParcelShop. V nákupním košíku e-shopu si pro doručení zvolíte provozovnu PPL ParcelShopu, kde si zásilku vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na odběrné místo obdržíte informativní SMS nebo e-mail o uložení balíku. Maximální hmotnost zásilky 20 kg. Balík Vám bude vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Mapa výdejních míst v České republice:  www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap 

4. PPL : 130,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností PPL. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka uložena na výdejním míste PPL ParcelShop. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 28 kg. Upozorňujeme, že pokud se řidiči PPL nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě PPL nebo depu PPL a nebude již znovu doručována.

5. DPD : 140,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností DPD. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, domluví s Vámi řidič náhradní termín. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 25 kg. 

6. Osobní odběr Praha - východ : 0,- Kč

Výdejní místo: Sakurová 378, Sulice-Želivec 251 68, Praha - východ. Provozní doba dle dohody, vyzvednutí objednávky pouze po předchozí tel. domluvě !

Kontakt: e-mail: info@fitplody.cz , tel : 728 444 999

 

ZPŮSOB PLATBY:  dobírkou: 42,- Kč

                              převodem na účet: ZDARMA  

                              platba on-line kartou: ZDARMA  

                             

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...