Doprava

1. GLS ParcelShop : 79,- Kč  (max. hmotnost zásilky 8 kg)

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů GLS si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Pokud je výdejní místo GLS ParcelShop obsazené nebo uzavřené, zásilka je doručována následující prac. den popř. je přesměrována do nejbližší pobočky. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Výdejní místa GLS | GLS Ceská Republika (gls-group.com). Maximální hmotnost zásilky 8 kg. V případě doručení na dobírku do GLS ParcelShopu není platba kartou umožněna.

2. GLS : 139,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností GLS. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka znovu doručována do 48 hodin. Upozorňujeme, že pokud se řidiči GLS nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka vrácena zpět a nebude již znovu doručována. Maximální hmotnost zásilky 29 kg. Doprava od 29 do 50 kg - 199,- Kč.

3. Zásilkovna : 89,- Kč  (max. hmotnost zásilky 4,5 kg)

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů Zásilkovna.cz si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Pokud je výdejní místo zásilkovny obsazené nebo uzavřené, zásilka je přesměrována do nejbližší pobočky zásilkovny. Zásilkovna.cz má limit 4,5 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 4,5 kg.

4. Zásilkovna domů : 129,- Kč  (max. hmotnost zásilky 4,5 kg)

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována společností Zásilkovna.cz. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka uložena na nejbližším výdejním místě Zásilkovny. Upozorňujeme, že pokud se řidiči Zásilkovny nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě Zásilkovny a nebude již znovu doručována. Maximální hmotnost zásilky 4,5 kg.

5. Zásilkovna : 129,- Kč  (hmotnost zásilky 4,5 - 8 kg)

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů Zásilkovna.cz si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Pokud je výdejní místo zásilkovny obsazené nebo uzavřené, zásilka je přesměrována do nejbližší pobočky zásilkovny. Limit 4,5 až 8 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 8 kg.

6. PPL ParcelShop : 169,- Kč

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je pro Vás připraveno přes 2000 výdejních míst smluvního partnera společnosti PPL ParcelShop. V nákupním košíku e-shopu si pro doručení zvolíte provozovnu PPL ParcelShopu, kde si zásilku vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na odběrné místo obdržíte informativní SMS nebo e-mail o uložení balíku. Maximální hmotnost zásilky 25 kg. Balík Vám bude vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Mapa výdejních míst v České republice:  www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap 

7. PPL : 179,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností PPL. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka uložena na výdejním míste PPL ParcelShop. Upozorňujeme, že pokud se řidiči PPL nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě PPL nebo depu PPL a nebude již znovu doručována. Maximální hmotnost zásilky 25 kg.

 

8. Osobní odběr - Sulice/Želivec 

Výdej objednávek na adrese: Sakurová 378, Želivec 251 68, Praha - východ

Pondělí     8:00 - 11:00  

Úterý           zavřeno

Středa      13:00 - 16:00

Čtvrtek      9:30 - 11:00

Pátek           zavřeno  

Kontakt: e-mail: info@fitplody.cz , tel : 728 444 999

 

ZPŮSOB PLATBY:  dobírkou: 42,- Kč 

                              převodem na účet: ZDARMA  

                              platba on-line kartou: ZDARMA 

 

Minimální cena objednávky 500,- Kč

U objednávek nad 10.000,- Kč s DPH platba pouze předem na účet.

Dobírku do Z-boxu, Alza boxu, GLS parcel shopu atd. je třeba zaplatit online v aplikaci dopravce, nelze platit hotově.

Cena dopravy u zásilek od 29 kg do 49 kg činí 199,- Kč. Od 50 kg do 100 kg cena dopravy 299,- Kč.

                             

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...