Doprava

1. Zásilkovna : 79,- Kč

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů Zásilkovna.cz si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 5 kg.

2. PPL ParcelShop : 110,- Kč

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je pro Vás připraveno přes 2000 výdejních míst smluvního partnera společnosti PPL ParcelShop. V nákupním košíku e-shopu si pro doručení zvolíte provozovnu PPL ParcelShopu, kde si zásilku vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na odběrné místo obdržíte informativní SMS nebo e-mail o uložení balíku. Maximální hmotnost zásilky 20 kg. Balík Vám bude vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Mapa výdejních míst v České republice:  www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap 

3. Doprava PPL : 119,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností PPL. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka uložena na výdejním míste PPL ParcelShop. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 25 kgCena za dopravu zásilky která překročí 25kg činí 200,- Kč. Upozorňujeme, že pokud se řidiči PPL nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě PPL nebo depu PPL a nebude již znovu doručována.

4. Doprava DPD : 129,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností DPD. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, domluví s Vámi řidič náhradní termín. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 25 kg. 

5. Osobní odběr Praha - východ : 0,- Kč

Výdejní místo: Sakurová 378, Sulice-Želivec 251 68, Praha - východ. Provozní doba dle dohody, vyzvednutí objednávky nutné domluvit předem!

Kontakt: e-mail: info@fitplody.cz , tel : 728 444 999

 

ZPŮSOB PLATBY:  dobírkou: 40,- Kč

                              převodem na účet: ZDARMA  

                              platba on-line kartou: ZDARMA  

                             

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...